Invisalign

INVISALIGN - niewidzialna ortodoncja

Invisalign to najnowocześniejsza metoda prostowania zębów, bez konieczności zakładania stałego aparatu ortodontycznego.
Stosowana jest z powodzeniem dla mniejszych i większych wad zębowych ale czas leczenia jest wyraźnie skrócony przez możliwość precyzyjnego przesuwania pojedynczych zębów.

Zęby są prostowane dzięki systemowi przezroczystych nakładek wyprodukowanych indywidualnie dla Ciebie. Alignery (nakładki) są praktycznie niewidoczne, wykonane z inteligentnego, twardego ale i elastycznego materiału Smart Track, bez żadnych problemów zakłada się je na zęby, noszenie ich nie wiąże się praktycznie z żadnym dyskomfortem związanym z dziąsłami i zębami. Znajomi mogą nawet się nie zorientować, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego.

Każdy pacjent dostaje zestaw kolejnych transparentnych nakładek, które wymienia co 2 tygodnie. Nosi się je 20-22 godziny dziennie aż zęby osiągną idealną, zaplanowaną przez lekarza pozycję.

Alignery mogą być zdejmowane na czas jedzenia, mycia zębów, ważne spotkanie czy sesję zdjęciową – pacjent sam decyduje o porze zdejmowania nakładek, co daje ogromny komfort w czasie leczenia.

Końcowy efekt i czas przesuwania zębów technologią Invisalign jest znany na początku, możesz obejrzeć wirtualny plan leczenia w technologii 3D. Całkowity czas leczenia jest również dużo krótszy w porównaniu do stałego aparatu ortodontycznego.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do naszego gabinetu na bezpłatną wstępną konsultację.

Zobacz jak wygląda
niewidzialność - przyjrzyj
się INVISALIGN z bliska.

Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów stomatologicznych na Pomorzu oferującym niewidzialne aparaty ortodontyczne INVISALIGN.

Certyfikaty

Certificate of attendance / Invisalign Training Course 1

Zobacz

Certificate of attendance / Invisalign Training Course 2

Zobacz