O nas

Stoimy na straży
Twojego zdrowego
uśmiechu

W codziennej praktyce zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Z zaangażowaniem skupiamy się na zrozumieniu potrzeb naszych pacjentów, aby dobrać dla nich najlepsze zabiegi dentystyczne. Dokładamy wszelkich starań nad bezbolesnym leczeniem pacjentów dla uzyskania najwyższego efektu estetycznego.

Lekarz stomatolog
Aleksandra Lamentowicz-Klecha
- właścicielka Strażników Uśmiechu.

Stomatolog z uniwersyteckim doświadczeniem

Jestem absolwentką Gdańskiej Akademii Medycznej. Państwowy egzamin specjalizacyjny ze stomatologii zachowawczej i endodoncji zdałam z wyróżnieniem w 2009 roku.
Jestem wieloletnim wykładowcą i pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z dziedziny stomatologii.

Specjalista
na skalę światową

Biegle posługuję się językiem angielskim. Miałam szczęście ukończyć szkołę średnią w USA.
W latach 2004-2009 zdobywałam i dzieliłam się doświadczeniem z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji na Vrije Universiteit w Brukseli - uczestniczyłam w zespole prowadzącym innowacyjne badania nad wykrywaniem próchnicy, które zamierzam wykorzystać w swojej pracy doktorskiej.
Byłam wykładowcą kongresu 52nd ORCA Congress w Indianapolis w USA w 2005 roku oraz prelegentką sympozjów w Brukseli w latach 2005-2008. Przez wiele lat uczestniczyłam w konferencjach, warsztatach i kongresach w kraju i za granicą dotyczących najnowszych osiągnięć i rozwiązań w stomatologii.

Certyfikaty

Certyfikat ukończenia kursu / Zapobieganie zakażeniom krwiopochodnym

Zobacz

Certificate of attendance / Invisalign Training Course 1

Zobacz

Certificate of attendance / Invisalign Training Course 2

Zobacz